SINIR GÜVENLİĞİ

Göç,kaçakçılık, terör ve farklı birçok nedenlerden dolayı sınır güvenlikleri hiç olmadığı kadar fazla öneme sahip. Fiziki güvenlik belirli bir oranda koruma sağlarken, bunun yanında artık video analizli yapay görme özelliklerinin de sınırlarda yaygınlaşması bekleniyor. 

Digifort, bir çok önemli bölgelerde video analiz desteği ile en güvenilir korumayı sağlamakta, yasa dışı geçişlerin önüne set çekmekte.

TİTREŞİM ENGELLEME

Digifort, titreşim engelleyici dahili yapay zeka özelliği ile rüzgarlı havalarda bile tam koruma sağlar. Bu sayede direk maliyetiniz oldukça düşer. 

Kaçak geçişlerin önündeki en büyük set
VİDEO ANALİTİK !

Büyük sahalarda, duvar ve çitlerden geçişler kolaylıkla sağlanıyor ve operatörün bunu farketmesi zorlaşıyor...  Digifort Video Analiz yazılımı ile her kamera 500 metre alanı kontrol altına alır, olası geçişlerde alarm üretir. 

VİDEO ANALİZ İLE

İnsan zafiyetlerini en aza indirin !

Yeterli personelin olmaması, personelin fiziği yorgunluğundan ötürü dikkat kaybı ve daha birçok insan faktörü sınır güvenliği riskini arttır.

01

Yapay Zeka

02

Anlık Karar / Alarm

03

Obje Sınıflandırma

04

Drone Desteği

Digifort Analitik

Ücretsiz 1 aylık demo versiyonu talebi için lütfen bizimle iletişime geçin.

DRONE DESTEĞİ

Bölgeye drone ile hızlı ulaşım
Olası kaçak geçişlerin tespiti yapıldıktan sonra Digifort ile entegre çalışan drone'lar ister manual ister otomatik olarak kalkış yapıp, belirli bir yükseklikten kaçak geçiş yapanları termal yada görsel kamerası ile görüntüler. 

DAHİLİ ANONS SİSTEMİ

Merkezden sahaya, sahadan merkeze çift yönlü ses iletimi imkanı sunar.  Kaçak geçişler algılandığında operatör ister canlı ses yayını yapar, istenirse de "yasaklı bölgeye giriş yaptınız. Lütfen alanı terk edin." gibi bir ya da birden fazla dilde  kayıtlı ses dosyasını oynatır. 

DIGIFORT

Akıllı ve Güçlü

DİJİTAL KALENİZ ! 

DİJİTAL ÇİT

En güvenlisi

Digifort Analytik, güvenlik kameralarındaki olayları öğrenmek ve tespit etmek için Yapay Zeka kullanan bir yazılımdır.
Basitçe söylemek gerekirse, AI, daha iyi kararlar almak için canlı video ve kayıtlı video üzerinde işlemler yapar ve hızlı bir şekilde sonuç/alarm üretir. 

© Copyright  digifort.com.tr - Tüm hakları saklıdır