Canlı görüntü üzerinden
Video Analitik Çözümleri

Videolar şimdi daha anlamlı... 

BARET ALGILAMA

Personelin baret takma zorunluluğu olduğu bölgelerdeki olası riskleri minizime etmek için Digifort baret algılama özelliğini destekler. Baret takmayan personel algılandığında otomatik olarak alarm üretir.

Video Analiz

MASKE ALGILAMA

Canlı görüntü üzerinde maske algılama

Digifort, yapay zeka destekli analiz yeteneği ile kişilerin maske takıp takmadığını algılar, maske takılmadığını algıladığı anda otomatik uyarı verir. 

SOSYAL MESAFE ALGILAMA

Görüntü üzerinde kişilerin birbirleri ile olan mesafesi hesaplanıp belirlenen değerden daha yakın olmaları durumunda alarm üretir. 

Yüksek Başarı Oranılı

KİŞİ SAYMA

İşletmenizi belirli zaman dilimlerinde kaç kişinin ziyaret ettiğiniz bilmek ister misiniz ? Digifort gelişmiş raporlama imkanı ile kişi sayma imkanı sağlar. 

Video Analiz

Ücretsiz 1 aylık demo versiyonu talebi için lütfen bizimle iletişime geçin.

NESNE SAYMA

Kayar konveyörler üzerindeki nesnelerin sayımı için Digifort akıllı nesne sayma özelliği sunar. Bu sayede sisteme daha önce tanımlı olan nesneler geçerken, nesnenin türü ve sayısı hesaplanır ve kaydedilir. 


YASAK PARK ALGILAMA

Park yasağı olan bölgelerdeki olası araç parklarını algılar ve alarm üretir. Bekleme süreli manual olarak ayarlanabilir. 

Trafik Kontrolü

TERS YÖN İHLALİ

Kişi yada araçların gitmesi gereken belirli güzergahların haricinde bir hareket algılanırsa alarm üretir. Örneğin yalnızca giriş olmasını istenen yerler için kullanılabilir.  

HIZ ALGILAMA

Otoyollarda, işletme içlerinde kısacası hız sınırının olduğu tüm bölgelerde araç hızlarının kontorlü için kullanılır. Tek kamera ile ölçüm yapılabilir. İhlal durumunda alarm üretip operatörü bilgilendirir. 

RENK ALGILAMA

Digifort, renk algılama sayesinde herhangi bir yetki ya da cihaz için renkleri kullanabilirsiniz. Örneğin, sadece yeşil ameliyat kıyafet giyenlerin girebileceği bir ameliyathane, tamamen beyaz giyinilmesi zorunlu hijyen açısından önem derecesi yüksek işletmeler  ya da demir boru üzerinde hatalı kaynaktan kaynaklanan farklı renkte bir durum. Binlerce kullanım alanı örneklerinden yalnızca birkaçı...

20+ İÇERİK ANALİZİ

İhtiyacınız olan bir çok analiz seçeneği kolay kurulum, kullanım avantajı ile...

%95+ BAŞARI ORANI

Yüksek başarı oranlı video analiz yeteneği ile videolar daha anlamlı...

%100 MUTLU MÜŞTERİ

Sizde analiz özelliklerimizi denemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin...

GİRİŞ ALGILAMA

Girişin belirli saatler ya da tüm gün boyunca insan ya da araçlara yasak olduğu bölgelerde kontrol sağlar. Yasak giriş ihlalleri olduğunda sistem alarm üretir. 

ÇIKIŞ ALGILAMA

Belirlenen bölgeden çıkış olması durumunu algılar ve alarm üretir. Örn. Hapishanede mahkumların olası firar teşebbüsü, hayvanat bahçesinde hayvanların kafeslerinden çıkması ya da personelin olması gerektiği yerde olmayı çalışma alanını terketmesi...

DIGIFORT

KAYIP NESNE ALGILAMA

Belirlediğiniz bölge içeriğindeki nesnelerden bir ya da daha fazlası bölgeden çıkarıldığında alarm üretir. 

KAMERA SABOTAJ ALARMI

Kameranın yönünün çevrilmesi, sprey sıkılması, elle görüntünün kapatılması durumunda alarm üretir. 

DIGIFORT

ÇEVRE GÜVENLİĞİ

Önemli bölge sınırlarındaki insan araç geçişlerini tespit etmek için kullanılır. Önem arz eden sınır bölgesine belirli bir mesafe yaklaşan kişi ya da araçlar için alarm üretir. 

YOĞUNLUK ALGILAMA

Covid önlemleri kapsamında giriş sayısının kısıtlanmış olduğu bölgelerdeki kişi sayısı kontrolünü sağlar. Belirtilen değere ulaşıldığında alarm üretip monitörlerden ziyaretçilerin beklemesi istenir.

© Copyright  digifort.com.tr - Tüm hakları saklıdır