OBJECT LINKS

Görüntü üzerine istediğiniz komutu buton olarak ekleyin !

Tek tuşla otomasyon kontrolü

Object Links özelliği canlı ya da kayıtlı görüntü üzerine görsel butonlar ekleyip, bu butonlara da istediğiniz komutları verip istediğiniz işlemlerin çalıştırılmasını sağlar. Örneğin, x nolu kamerayı aç, x nolu ekran stilini aç, bariyer aç/kapa, x cihazını kontrol et...

BOOKMARK ile kayıtlarınızı saniyeler içinde bulun ! 

Görüntü ekranlarınızın yanında istediğiniz web sayfalarını görüntüleyebilir bu sayede istediğiniz web tabanlı otomasyon programlarınızı kameralarınızla birlikte aynı ekranda görüp kontrol edebilirsiniz.

EKRAN VİDEO KAYDI

INSIGHT

Windows tabanlı istediğiniz bir makina, bilgisayar ya da sunucunun ekran görüntüsünü video olarak sanki bir kamera görüntüsü gibi kaydedebilir, ilgili makinayı digifort üzerinden mouse tıklamaları ile kontrol edebilir, operatörlerinizin tüm işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz.


Virtual Matrix

Kamera görüntülerini ya da ekran stillerini izleme cihazları arasında paylaşmaya imkan sağlar. İstenirse client bilgisayarındaki görüntüyü tek tuş ile video wall cihazlarına gönderir.

GOOGLE destekli harita ile

Araç/Kişi Takip

Akıllı telefonlara yüklenen Digifort uygulaması ile çalışanlarınızın konumlarını harita üzerinden canlı görebilir, belirlenen alan  dışına çıkıldığında alarm ile bildirim alabilirsiniz. 

DAHİLİ ANONS SİSTEMİ

Merkezden sahaya, sahadan merkeze çift yönlü ses iletimi imkanı sunar. İstenirse periyodik olarak olarak günün belirli saatlerinde belirlediğiniz ses dosyalarını çalar. Harici anons sistemleri kurmanıza gerek kalmadan Digifort üzerinden tüm anonsları yönetmeniz imkan verip, maliyet avantajı sağlar. 

SES ALGILAMA

Belirlemiş olduğunuz yüksek ya da düşük seviye ses şiddetinden daha düşük ya da daha yüksek bir ses şiddeti algılandığında otomatik olarak alarm üretir. Patlama, makinanın durması ve ya da çalışması gibi durumlar ses algılama ile kolaylıkla kontrol edilip, sonucuna göre diğer olaylar aktif edilir. 

Kolay Kurulum

Yalnızca ileri ileri tuşlarına basarak HIZLI ve KOLAY kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Sahibiyet

Digifort'u satın aldığınızda her yıl ekstra ödeme ve beklenmedik
MALİYET YOK !

Sınırsızlık

Sınırsız kamera, sınırsız kullanıcı, sınırsız bandgenişliği... Digifort'ta SINIR YOK

Analitik Desteği

Yapay zeka destekli Digifort, onlarca farklı video analitik özelliği ile ÇOK AKILLI !

DIGIFORT

OTOMATİK ARŞİVLEME

Hem konfigürasyon dosyalarını hemde kayıtlı videoların periyodik olarak yedeklenmesini otomatik olarak yapar.  Arşivleme istediğiniz zamana göre başlatılabilir ve ne kadarlık süre arşivleneceği seçilebilir. 

Lokal Arşiv

Verilerlokal makinalarda saklanır.

Bulut Arşiv

Veriler uzak makinalarda saklanır.

POS ENTEGRASYONU

Yazarkasa fiş bilgilerinizi video olarak kaydeder. 

Digifort, ister görüntü üzerine, ister ayrı bir boş ekrana, yazarkasa fiş bilgilerinizi video olarak ekler, ilgili kameralar ile eşleştirip kaydedebilir. 


Digifort
Güvenlik için en iyisi !

Dünya üzerinde çalışan milyonlarca lisans, Türkiye'de binlerce mutlu müşteri...

8 MONİTÖR DESTEĞİ

BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ ÇALIŞABİLİR

Bir bilgisayar ve 8 monitör ile birbirinden farklı işlemleri bu 8 monitör üzerinden çalıştırabilir, herbirini farklı birer bilgisayarmış gibi yönetebilirsiniz.

DIGIFORT

Akıllı ve Güçlü

DİJİTAL KALENİZ ! 

© Copyright  digifort.com.tr - Tüm hakları saklıdır